Родопа“ загуби от „Гигант“ с 1:2

„Родопа“ (Смолян) загуби гостуването си на „Гигант“ (Съединение) с 1:2. Домакините поведоха в резултата в края на първото полувреме, а удвоиха в даденото продължение.
През вторите 45-минути, момчетата на „Родопа“ показаха по-добра игра и съвсем закономерно намалиха резултата на 2:1 с попадение на Даниел Кутев от дузпа. 11-ет метровият наказателен удар бе отсъден от главният рефер Петър Аспарухов за нарушение срещу Михаел Кисьов в наказателното поле на тима от Съединение. За съжаление късметът бе на страната на домакините и въпреки добрата игра и оказаната преса от „зелено-белите“, те не можаха да стигнат до точката.
Още в 20-та минута се наложи да се извърши принудителна смяна в отбора на „Родопа“, след като Георги Пелтеков трябваше да напусне терена с разбита глава. Футболистът бе откаран с линейка до лечебно заведение и след извършване на необходимите медицински манипулации бе освободен.